021-43000063

اخبار


با برنامه زیگپ به ChatGPT دسترسی رایگان داشته باشید

برنامه زیگپ با هدف ارائه امکانات مرتبط با ChatGPT به‌صورت رایگان و سریع برای دستگاه‌های مبتنی بر اندروید توسعه یافته است. علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از این اپ، بدون نیاز به ثبت‌نام در OpenAI یا استفاده از ابزارهای تغییر آی‌پی، به امکانات چت‌بات مذکور دسترسی داشته باشند.

تلاش شرکت‌های سخت افزاری برای ارائه خدمات بهتر

در حوزه تکنولوژی و سخت افزاری، توسعه دهندگان به دنبال راه هایی هستند تا عمر باتری گوشی های هوشمند را بیشتر کنند. شرکت‌های سخت افزاری در تلاش هستند تا بتوانند قابلیت‌هایی سخت افزاری به سیستم‌های خود اضافه کنند تا خدماتی بهتر را به مشتریان خود ارائه دهند.

اپل به دنبال اضافه کردن رنگ زرد به آیفون 14 و 14 پلاس

اپل این بار به دنبال معرفی رنگی جدید در نسخه آیفون‌های 14 و 14 پلاس است. سال پیش شاهد این بودیم که اپل رنگی جدید را در نسخه‌های آیفون 13 و 13 مینی رونمایی کرد و این بار به دنبال رنگی جدید در آیفون‌های 14 و 14 پلاس است.

اچ پی کالا علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تأکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.
اطلاعات بیش‌تر