021-43000063

اخبار


رونمایی از سرفیس پرو ۱۰ و سرفیس لپ‌تاپ ۶: اولین کامپیوترهای مبتنی بر هوش مصنوعی مایکروسافت

مایکروسافت به زودی از سرفیس پرو ۱۰ و سرفیس لپ‌تاپ ۶ رونمایی می‌کند. اما به نظر نمی‌رسد که این صرفاً یک به‌روزرسانی سخت‌افزاری باشد. انتظار می‌رود مایکروسافت این سیستم‌ها را اولین کامپیوترهای شخصی مبتنی بر هوش مصنوعی خود بنامد.

بزرگترین به‌روزرسانی‌های iOS به زودی معرفی می‌شود

iOS 18 قرار است در خرداد 1403 در کنفرانس WWDC معرفی شود و این طور که به نظر می‌رسد قرار است این نسخه از ios یک آپدیت بزرگ با تعداد زیادی ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی باشد تا حدی که خود اپل iOS 18 را به عنوان بزرگترین یا یکی از بزرگترین به‌روزرسانی‌های iOS در تاریخ این شرکت می‌داند.

ویندوز 11 از USB4 2.0 با سرعت انتقال داده تا 80 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند

به زودی ویندوز 11 قادر خواهد بود از دستگاه‌های USB فوق سریع به طور کامل بهره‌مند شود. مایکروسافت آزمایش پشتیبانی از استاندارد USB4 2.0 را در سیستم عامل با سرعت انتقال داده تا 80 گیگابیت بر ثانیه آغاز کرده است، که دو برابر عملکرد USB4 است.

اچ پی کالا علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تأکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.
اطلاعات بیش‌تر