021-43000063

تسکو / TSCO
شرکت توسن سیستم شرق در سال 1381 شمسی تاسیس شد. فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات کامپیوتری تعریف شد. این شرکت با معرفی TSCO به عنوان برندی ایرانی ، توانسته رضایت غالب مشتریان خود را تامین کند. همانند دیگر برندهای ایرانی بازار، محصولات TSCO نیز برخی کاملا در داخل ایران تولید شده و اکثرا از طریق واردات تامین می شوند.
توسن سیستم شرق با مسیر رو به رشد تکنولوژی همگام شد و در سال های اخیر به عرضه گسترده لوازم جانبی موبایل پرداخت. پاوربانک ، هندزفری ، عینک های واقعیت مجازی ، کابل ، شارژر و بسیاری از محصولات جانبی موبایل ، باعث شده تا تنوع محصولات این شرکت به بیش از 500 قلم کالا برسد.
کاربران ایرانی برند تسکو (TSCO) را با هدست، هدفون و اسپیکرهایی که تولید کرده می شناسند. ارزان بودن قیمت محصولات TSCO موجب شده است که بیشتر ایرانیان، با نام و نشان این کمپانی آشنا باشند.
طراحی زیبا، مناسب بودن قیمت محصولات تسکو و کیفیت بالای آن ها سه شعاری است که موسسان شرکت تسکو برای محصولات خود در نظر گرفته اند. قیمت لوازم جانبی تسکو نسبت به رقبای خارجی ارزان تر است؛ این در حالی است که کیفیت این کالا ها بسیار بالا است و می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند.

برای خرید محصولات تسکو با ما در اچ پی کالا همراه باشیدکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی