021-43000063

ریزر / Razer
شرکت ریزر (.Razer Inc) با لوگوی تجاری (R Λ Z Ξ R) یک شرکت فناوری چند ملیتی آمریکایی است که به تولید و فروش لوازم الکترونیکی، سخت‌افزار بازی‌های رایانه ای و انجام خدمات مالی می‌پردازد. این شرکت در سال ۲۰۰۵ توسط مین لیانگ تن و رابرت کراکوف در شهر سن دیگو، آمریکا تأسیس شد.
شرکت ریزر یکی از برترین‌ها در طراحی وسایل و لوازم جانبی بازی‌های ویدیویی در جهان است.


 این دو نفر گیمر حرفه ای که هنوز هم هستند، Razer را برای طراحی و ایجاد محصولات بازی با کیفیت بالا برای گیمرها تاسیس کردند و هدف آن ها پاسخگویی به تقاضاهای رو به رشد یکی از بزرگترین و سخت ترین جوامع رو به رشد بصورت آنلاین یا آفلاین یعنی گیمرها بود.
شعار Razer «برای گیمرها، توسط گیمرها» و دقیقاً همان چیزی است که این دو بنیانگذار در ذهن داشتند.
محصولات این شرکت عمدتاً مورد توجه علاقه‌مندان بازی‌های کامپیوتری بوده و بسیاری از این محصولات با الهام گرفتن از نام حیوانات درنده و سمی مانند مارها، گربه سانان و بندپایان نامگذاری شده‌اند.


شرکت ریزر (Razer) پیشرو در دنیای بازی های رایانه ای و جزء مشهورترین ها در انجمن بازی های جهانی است و لوگو "مار سه گانه" آن نشان دهنده همین موضوع است.
درباره شرکت ریزر همینقدر بدانید که تک تک خصوصیات و مشخصات فنی محصولات این برند، برای آسایش و راحتی گیمر تکامل می یابند.
از نقش پوشش کلیدهای کیبورد بگیرید تا زاویه بلند کردن ماوس و حتی پوشش لوازم جانبی ریزر، مهندسان شرکت Razer به آن می اندیشند و آن را برایتان بهینه سازی می کنند.
نورپردازی داخلی، سهم زیادی در جا انداختن تجهیزات گیمینگ ریزر در بین گیمرها دارد.
ریزر کروما به قدری محبوب است که اگر کاربر را به جنون خرید محصولات گیمینگ ریزر دچار نکند، دست کم لذت درگیری در فضای بازی را صدچندان خواهد کرد.
همان طور که در مطالب بالا گفته شد Razer یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین برندهای گیمینگ دنیاست به طوری که بازارهای عظیم آسیای شرقی، اروپا و آمریکا را در برگرفته است.

برای مشاهده و خرید محصولات برند معروف ریزر با ما در اچ پی کالا همراه باشید.کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی