021-43000063

درباره ما

فروشگاه اینترنتی اچ پی کالا فرشگاهی بر بستر اینترنت می باشد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران تأسیس و در آدرس تهران خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی خیابان دمشق خیابان بردران مظفر پلاک 133 طبقه 6 مشغول به فعالیت می باشد. “اچ پی کالا” به عنوان واسطه ای در قالب بازار آنلاین است و در حال حاضر محدود به ارائه خدمات به صورت اینترنتی بوده و هدف آن تبلیغ، نمایش و ارائه محصولات برای فروش می باشد.

در حال حاضر اغلب محصولات قابل فروش در این فروشگاه شامل لوازم و قطعات کامپیوتر، لوازم جانبی کامپیوتر و لپ تاپ، انواع مبدل های صوتی و تصویری، گوشی موبایل و تبلت و لوازم جانبی آن مانند قاب و گلس و همچنین انواع اکسسوری و گجت های دیجیتال می باشد.

اچ پی کالا علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تأکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.

فروشگاه آنلاین اچ پی کالا با شعار بیشترین تخفیفات در سراسر ایران

تخفیف و پیشنهاد های ویژه ای برای برخی از کالاها ارائه می‌شود که جذابیت خرید آنها را بالاتر برده است. فروشگاه اچ پی کالا تلاش می کند تا انواع قطعات کامپیوتر، گوشی های موبایل، لپ تاپ، اسپیکر، ماوس، کیبورد، کول پد، کابل های تبدیل، کپچر و تجهیزات شبکه را با قیمت های رقابتی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. سیاست اچ پی کالا در تحویل حداکثر 5 ساعته سفارشات در تهران با ارائه بیشترین خدمات به مشتریان می باشد.