021-43000063

نقد و بررسی

مروری بر ماوس Logitech Lift: یک ماوس عمودی بی‌سیم کوچک برای همه

موس Logitech Lift یک موس عمودی بی‌سیم کوچک و قابل قبول با قیمتی مناسب است. این ماوس در مقابل رقبا و تولیدکنندگانی که در تجهیزات ارگونومیک تخصص دارند به خوبی عمل می‌کند. همچنین با رابط کاربری نرم‌افزاری شیک و امکانات سفارشی‌سازی فراوان همراه است.

ارزیابی دو پرزنتر: مقایسه R400 و Spotlight از برند لاجیتک

امروزه ارائه‌های حرفه‌ای و ارائه موثر اطلاعات در جلسات و ارائه‌های عمومی بسیار مهم است. از طرفی، استفاده از ابزارهای مناسب می‌تواند به شدت در بهبود تجربه ارائه و جذب توجه مخاطبان کمک کند. در این مقاله، دو تا از محبوب‌ترین پرزنترها یعنی R400 Laser Presenter Remote و Logitech Spotlight Wireless Presenter را معرفی و با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

Ugreen یا Baseus

در این مطلب قصد داریم نقد و بررسی کوتاهی از برندهای بیسوس و یوگرین داشته باشیم. امیدواریم پس از مطالعه این مطلب از سردرگمی دراومده باشید و خرید خوبی دشته باشید :)

اچ پی کالا علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تأکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.
اطلاعات بیش‌تر