021-43000063

وبلاگ اچ پی کالا


8 نکته برای انتخاب موس و کیبورد گیمینگ

از زمان ظهور بازی‌های آنلاین، تقاضا برای کیبورد و موس گیمینگ نیز در حال افزایش است. داشتن یک تجهیزات کامل برای بازی ممکن است کمی گیج‌کننده به نظر برسد. با این حال، اگر قصد خرید موس و کیبورد گیمینگ دارید این راهنما به شما کمک خواهد کرد تا بهتر انتخاب کنید.

تاریخچه‌ی USB از نسخه 1.0 تا USB4

استاندارد USB امکان اتصال آسان و ارتباط داده‌ها بین دستگاه‌ها را فراهم می‌کند. اما این استاندارد برای انجام کارهای بیشتری تکامل یافته است. توسعه پروتکل USB و محصولات مرتبط با آن ناشی از مشکل پیچیدگی اتصال و انتقال کند داده‌ها در سیستم‌های کامپیوتری اوایل دهه 1990 بود. معرفی استاندارد USB در سال 1996 فرآیند اتصال را ساده و روان کرد. از آن زمان، USB به معنای واقعی کلمه، داستانی از افزایش سرعت بوده است.

مانیتورهای خمیده در مقابل مانیتورهای تخت: چه مزایایی در مانیتورهای خمیده وجود دارد؟

مانیتورهای خمیده در مقابل مانیتورهای تخت: چه مزایایی در مانیتورهای خمیده وجود دارد؟ مانیتورهای خمیده تکنولوژی نسبتاً جدیدی هستند، اما به سرعت در میان کاربران رواج پیدا می‌کنند و مانیتورهای تخت را پشت سر می‌گذارند. چرا باید سراغ آن‌ها رفت؟ مزایایی برای مانیتورهای خمیده به خاطر طراحی خاص آن‌ها وجود دارد، از جمله کاهش خستگی چشم و زاویه دید بهتر.

آیفون 15 بلخره با پورت تایپ سی از راه رسید !

خداحافظ لایتنینگ... ترکیدن دنیای تکنولوژی با از بین رفتن لایتنینگ و ورود تایپ سی به آیفون !  اپل سرانجام پس‌از مدت‌ها شایعه و گزارش و البته انتظار، آیفون‌های جدیدش را در چهار مدل آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس معرفی کرد.

اچ پی کالا علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تأکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.
اطلاعات بیش‌تر