021-43000063

خمیر سیلیکون دیپ کول Z9

DeepCool Z9 thermal Grease

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • ابعاد: 110x25x8 میلی‌متر
  • وزن خالص: 3 گرم
  • وزن بسته بندی: 7 گرم
  • نوع خمیر سیلیکون: سرنگی
فروشگاه فروشگاه اینترنتی "اچ پی کالا"
کد محصول: 155906167
موجود ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با رسانائى گرمایى بیشتر از 1.46 وات بر متر-کلوین  |    با وزن 7 گرم    |   چسبندگى 73cps   |    انتقال حرارت عالی   |    پشتیبانی از طیف گسترده پردازنده ها

محصولات مرتبط

خمیر سیلیکون دیپ کول Z9

DeepCool Z9 thermal Grease


آیا تاکنون پردازنده خریده اید؟

حتما در هنگام خرید پردازنده مایع سفید رنگی همانند چسب چوب به همراه آن دیده اید یا حتی در هنگام باز کردن پردازنده رایانه خود با خمیر میان پردازنده و خنک کننده مواجه شده اید.

 

لازم است بدانید نام این ماده خمیر سیلیکون یا خمیر حرارتی است.
خمیر سیلیکون Deep Cool Z9 Thermal Grease توسط شرکت دیپ کول طراحی و تولید شده است که رسانای گرمایی با کیفیتی است که میان پردازنده و سیستم خنک کننده یا هیت سینک قرار می گیرد.


با استفاده از خمیر حرارتی Z9 دیپ کول، گرما بهتر بین پردازنده و هیت سینک مبادله می شود. وقتی این خمیر روی پردازنده قرار می گیرد تمام فضاهای خالی که روی پردازنده یا هیت سینک قرار دارد پر می شود، چرا که فضاهای خالی سبب انتقال درست گرما و عملکرد ضعیف سیستم خنک کننده خواهد شد.

باید از خمیر سیلیکون به اندازه استفاده کنید ، زیرا خمیر سیلیکون همانند فلز قدرت رسانایی گرما ندارد و در صورت بیش از اندازه مصرف کردن می تواند کارایی سیستم خنک کننده را تحت تاثیر قرار دهد.

 این خمیر زمانی‌که بر روی پردازنده یا هیت‌سینک شما قرار می‌گیرد کلیه فضاهای خالی میکروسکوپی که بر روی پردازنده یا هیت‌سینک شما قرار دارد را پر می‌کند، زیرا هوا رسانای ضعیفی برای گرماست و این فضاهای خالی باعث عدم انتقال درست گرما و درنتیجه عملکرد ضعیف سیستم خنک کننده می‌شوند.

 خمیر سیلیکون یک رسانای گرمایی بسیار خوب است و در اینجا به عنوان رابط حرارتی عمل می‌کند و تا صد برابر هوا قادر است گرما را منتقل کند.


آیا تا به حال برای شما پیش آمده است پردازنده یا همان CPU سیستم شما داغ کند و باعث هنگ کردن سیستم شما شود یا بخواهید گرافیک یا پردازنده خودتان را اورکلاک کنید و توان پردازشی آن را در حد استاندارد بالا ببرید ؟

خوب شما باید بدانید در هر صورت به یک رابط گرمایی قوی برای انتقال حرارت نیاز دارید تا بتوانید گرما را به سرعت به سطح هدسینگ خنک کننده بیاورید تا فن ها بتوانند سیستم را از نظر گرمایی در حالت تعادل نگه دارد

{ پیشنهاد ما به شما خمیر سیلیکون z9 می باشد }

علت معرفی این خمیر سیلیکون تنها به خاطر رسانایی گرمایی بالایش نیست بلکه بخاطر تجربه های متعدد کاربران در هنگام تعمیر و اورکلاک کردن سیستم ها است و دریافت نتیجه خوب از آن می باشد به طور معمول اغلب لپ تاپ ها و سیستم هایی که از مشکل گرمایشی رنج می برند توسط این خمیر سیلیکون تعمیر می گردند.  

این خمیر یکی از پرفروش ترین های دیپ کول است!

این خمیر سیلیکون در دمای منفی نیز بسیار خوب جواب داده است و حاوی 20 درصد اکسید نقره و 50 درصد اکسید آهن می باشد و توسط گروهی از مشتریان که در امور صنعتی تخصص دارند برای به حداقل رساندن دمای سنسور ها استفاده میگردد و طبیعتا نتایج خوبی را ثبت کرده است زیرا همچنان مشتریان خود را در هر دمایی راضی نگه داشته است.


( قابل استفاده در گستره وسیع دمایی از 40- تا 200 درجه سانتی گراد )


خمیر حرارتی Z9 از درجه کیفی ساخت بسیار بالایی برخوردار میباشد و توانسته استاندارد های جهانی را کسب کند و برای تعمیرات بعضی از قطعات صنعتی و حتی اورکلاک های نه چندان سنگین مشتریان را راضی نگه دارد .

خمیر سیلیکون دیپ کول مدل z9 یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوانید انتخاب کنید به دلیل ترکیب اکسید آهن و نقره ای که دارد میتواند حرارت CPU و یا GPU شما را با سرعت هرچه تمام تر به هیت سینک انتقال دهد تا دمای دستگاه کاهش یابد و در نتیجه دستگاه شما از تمام قدرت و توانایی خود استفاده کند.

محتویات:

این نوع خمیر سیلیکون حاوی 20% (silicon)سیلیکون - 10% (carbon)کربن - 50% اکسید آهن - 20 % اکسید نقره است.


تاثیر استفاده از خمیر سیلیکون خوب را بازی کنان حرفه ای بازی های رایانه ای و  طراحان و گرافیست های حرفه ای در کار خود درک می کنند و تاثیر سرعت کارکرد در سیستم خود متوجه می شوند.
همچنین شما از این خمیر سیلیکون میتوانید برای چیپ های گرافیک نیز استفاده کنید و میزان تفاوت دمایی و کارایی دستگاه خود را مشاهده کنید.
کیت کامل خمیر سیلیکون همراه با کاردک ماندگاری بهتری نسبت به قبل دارد و نیز در میان خمیر سیلیکون های موجود چسبندگی بهتری دارد.
خمیر سیلیکون دارای انواع مختلفی است که برای هر پردازنده بهتر است از نوع خاصی استفاده شود تا پردازنده کارکرد بهتری داشته باشد.

خمیر سیلیکون Z9 از نوع خمیر حرفه ای با کیفیتی است که برای اکثر پردازنده ها Core i5 و Core i7 و AMD و … استفاده می شود و حاوی ۲۰ درصد اکسید نقره و ۵۰ درصد اکسید آهن می باشد که در هنگام اورکلاک بهترین گزینه انتخاب خمیر سیلیکون است.

خمیر سیلیکون یا خمیر حرارتی  ماده ای است که رابط انتقال حرارت از روی چیپ به روی هیت سینک است.

این رسانای گرمایی بین دو قطعه فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد که معمولاً این دو قطعه پردازنده و سیستم خنک کننده یا هیت‌سینک هستند.


ایده آل برای استفاده با کولرهای قدرتمند

تراکم خمیر حرارتی Z9 برای استفاده با کولرهای قدرتمند کاملا مناسب بوده و موجب انتقال سریع حرارت از پردازنده به کولر میگردد.

عایق الکتریکی

ترکیب مواد استفاده شده در ساخت این محصول بگونه ای است که مانع بروز آسیب های الکتریکی ناشی از خمیر حرارتی میگردد.

هدایت حرارتی عالی

ژل حرارتی Z9 از هدایت حرارتی بالا تشکیل شده است تا اتلاف گرما را با عملکرد بالا امکان پذیر کند برای کولر پردازنده با عملکرد بالا توصیه می شود


ویژگی ها:
  • خمیر سیلیکون طوسی رنگ مدل سرنگی مناسب برای انتقال حرارت و نیز عایق الکتریکی اتصالات
  • درجه حرارت عملیاتی: بین منفی 40 درجه سانتی‌گراد تا 200 درجه سانتی‌گراد
  • رسانائی گرمایی: بیشتر از 4 وات بر متر-کلوین
  • امپدانس حرارتی: کمتر از 0.58 درجه سانتی‌گراد-اینچ مربع بر وات
خمیر سیلیکون که در اینجا به عنوان رابط حرارتی Thermal Interface معروف است یک رسانای گرمایی بسیار خوب است که تا صد برابر هوا می تواند گرما را منتقل کند.
به این رابط حرارتی همانطور که اشاره شد TIM یا Thermal Interface Materials گفته می شود.

ویدیو نحوه استفاده و مقایسه محصول

(DeepCool)

شرکت دیپ کول ، به عنوان یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید قطعات کامپیوتری و لوازم جانبی کامپیوتر در جهان شناخته می شود.

موسسان برند دیپ کول ادعا دارند که این شرکت را با هدف ارائه بهترین راه حل های حرارتی برای مشتریان در سراسر جهان تاسیس کردند.

دیپ کول برای اولین بار در سال 1996 با دفتر مرکزی خود در پکن و امکانات کارخانه در شن ژن که خنک کننده و لوازم جانبی خنک کننده برای دسک تاپ و سرور تولید می کرد، تاسیس شد.

در پاسخ به پیشرفت های سریع در بخش کامپیوتر، دیپ کول بیشتر به تولید محصولات خنک کننده مایع AIO، شاسی و منابع تغذیه پرداخت.

آنها در حدود هفتاد کشور جهان یک شبکه توزیع جهانی ایجاد کرده اند که به مشتریان اجازه می دهد محصولات دیپ کول را به صورت آنلاین یا نزدیکترین ویترین فروشگاه محلی خریداری کنند. این برند از شهرت خوبی در میان کاربران عمومی، گیمرها، اورکلاکرها برخوردار است.


برای مشاهده و خرید انواع خمیر سیلیکون کلیک کنید


اگر شماهم از این محصول استفاده کردید نظراتتون رو در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بزارید!

ابعاد
110x25x8 میلی‌متر
وزن خالص
3 گرم
وزن بسته بندی
7 گرم
نوع خمیر سیلیکون
سرنگی
درجه حرارت عملیاتى
بین منفی 50 درجه سانتی‌گراد تا 300 درجه سانتی‌گراد
رسانائى گرمایى
بیشتر از 4 وات بر متر-کلوین
کلوین امپدانس حرارتی
کمتر از 0.59 درجه سانتی‌گراد-اینچ مربع بر وات
چسبندگى
89.16 cps
ترکیبات
50% اکسید فلزی - 20% سیلیکون - %10 کربن - %20 اکسید نقره
ثابت دی الکتریک A
بیش از 18.05
استانداردها و گواهی‌نامه‌ها
CE,RoHS
سایر مشخصات
خمیر سیلیکون از نوع سرنگی
هدایت گرمایی فوق العاده بالا
جلوگیری از بروز آسیب های الکتریکی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...