021-43000063

هدست گیمینگ ایسوس مدل ROG Delta Core

ASUS ROG Delta Core Gaming Headset

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن: 387 گرم
  • رابط: جک 3.5 میلی متری
  • نوع اتصال: باسیم
  • نشانگر LED: ندارد
فروشگاه فروشگاه اینترنتی "اچ پی کالا"
کد محصول: 156594934
موجود ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قطر اسپیکر : 50 میلیمتر     نوع رابط : جک 3.5 میلیمتری     سیستم پخش صدا : استریو     فرکانس : 20 الی 40000 هرتز

محصولات مرتبط

هدست گیمینگ ایسوس مدل ROG Delta Core

شرکت ایسوس ، این سری هدست های حرفه ای را برای گیمرها عرضه کرده است. این هدست ها از سری ROG می باشد و دارای کیفیت فوق العاده ای هستند. 

هدست Asus ROG Delta Core دارای گوشی های بزرگی می باشد که براحتی بر روی گوش می نشیند. 

تفاوت هدست Asus ROG Delta با این محصول در فناوری ASUS Aura Sync RGB می باشد که در این محصول این قابلیت حذف شده است. 

هدست ایسوس Asus ROG Delta Core قابلیت اتصال از طریق جک 3.5 میلی متری را دارد.

پشتیبانی از سیستم های عامل

ROG Delta Core یک هدست مخصوص بازی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری است که از همه سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عامل های بازی مورد علاقه شما از قبیلPC ، Mac ، تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های همراه ،PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. 

هدست مجهز به محفظه های هوا

ROG Delta Core مجهز به درایورهای منحصر به فرد ASUS Essence ، محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوا و فناوری انحراف سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند صدایی با وضوح بالا و بیس عمیق را ارائه دهد تا شما را کاملا در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود غرق کند.

در این هدست با هماهنگی دقیق توسط مهندسان صوتی، یک منطقه بزرگ اطراف درایورها طراحی شده است که یک محفظه محکم هوا برای بهبود صدای در هدست ایجاد نماید.

تفکیک فرکانس ها در هدست

در این هدست، دیواری مدور داده که به تفکیک اصوات با فرکانس بالا، پایین و متوسط کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و باعث کاهش تداخل بین دامنه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرکانس برای صدای خالص و واضح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. علاوه بر این، درایورها از یک پاسخ فرکانس گسترده 20Hz-40kHz برای ارائه بیس فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده قوی و صدای بازی بهینه شده برخوردار هستند، بنابراین در هنگام لذت بردن از یک تجربه صوتی فراگیر همه جانبه، همه جزئیات را خواهید شنید.

کنترل فوری هدست

بر روی گوشی این هدست، کلید تنظیم صدا و میکروفون طراحی شده است و به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا تنظیمات فوری صدا را انجام داده و صدای خود را در حین بازی قطع یا بی صدا کنید. با این کنترل های بصری به سادگی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید بر روی بازی خود متمرکز باشید.

طراحی گوشی ارگونومیک

ROG Delta Core از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آرکونومیک D شکل بهره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد که متناسب با گوش انسان طراحی شده است تا به راحتی روی گوش قرار گرفته و سطح تماس غیر ضروری را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا بتوان از آن در مدت زمان طولانی تری استفاده نمود.
همچنین درایورهای داخلی گوشی دارای زاویه دوازده درجه بوده و به صورت کج طراحی شده است تا مطابق با زاویه طبیعی گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انسان باشد. این طراحی شیب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار نه تنها راحتی بهتری را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بلکه باعث انتقال مستقیم سیگنال صوتی به داخل مجرای گوش شده و به بهبود کیفیت صدا نیز کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

مهندسان صوتی ROG که از برجسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های را طراحی و عرضه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، اطراف درایورها را در محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صدا بزرگتر کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند تا صدایی واقعی برای تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جذاب بازی در اختیار شما قرار دهند. چرم به کار گرفته شده در این قسمت، محفظه را کاملاً مهر و موم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا هوا خارج نشده و در نتیجه صدای پایدارتری ایجاد شود.دیواره ناهموار داخل محفظه سیگنال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد و در نتیجه صدای خالص‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. از سویی دیگر بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر شدن محفظه باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود فضای بیشتری برای گردش هوا وجود داشته و در نتیجه صدا گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر شود.

دو نوع تناسب در گوشی

ROG Delta Core دو نوع تناسب گوشی را برای شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا بر اساس نیاز یا اولویت انتخاب کنید. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی ترکیبی ROG ، که از چرم تهیه شده اند، دارای تناسب بیشتری بوده و ضخامت مناسبی را نیز به خود اختصاص داده اند. ضمن آن که با فناوری به کار رفته در این هدست، گرمای زیادی در گوشی ها ایجاد نشده و برای جلسات طولانی بازی مناسب ترند. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های چرمی پروتئینی نسبتاً نازک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و نرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر هستند و این باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که برای استفاده در حین کار مناسب باشند.

صدای سازگارتر برای هر دو گوش

به طور معمول هنگام تولید هدست، لازم است که تفاوت گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در نظر گرفته شود. با این حال اکثر تولیدکنندگان هدست بازی واقعیت را نادیده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند و برای گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های چپ و راست متناسب نیستند. این روشن است که بدون طراحی محفظه هوا، صدای ناسازگار و نامتعادل دریافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید.
در هدست Delta Core تناسب مربوط به گوش چپ و راست مطابقت داشته و صدایی با کیفیت عالی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

میکروفون هدست

ROG Delta Core دارای یک میکروفون قوی و قابل جدا شدن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد که یک جهته بوده و به خوبی تنظیم شده است تا صدای شما با وضوح و شفافیت بالاتری در ارتباط با هم تیمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود شنیده شود.

جعبه گوشی ایسوس

هدست ASUS ROG Delta راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین طراحی را ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل شود که آسودگی شما برای هیچ چیزی در هنگام بازی به خطر نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افتد.
این هدست در قسمت جعبه، دارای یک صفحه کنترل آسان در بالای قاب است که شامل تمام پورت های ورودی و خروجی شما برای دسترسی به رسانه خود از جمله دکمه کنترل LED ، یک پورت 3.0 USB ، دو پورت 2.0 USB ، ورودی صوتی HD و یک دکمه روشن یا خاموش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

وزن
387 گرم
رابط
جک 3.5 میلی متری
نوع اتصال
باسیم
نشانگر LED
ندارد
نوع آهنربا
Neodymium
پاسخ فرکانسی
20 هرتز تا 40 کیلوهرتز
باتری
ندارد
نوع گوشی
دو گوشی
امپدانس
32 اهم
حساسیت میکروفون
-40 dB
طول کابل
150 سانتی متر
سایر مشخصات
دارای میکروفن
مناسب بازی کردن
سازگار با PCMACMobile devicePlayStation® 4Nintendo Switch
کيفيت ساخت خوب
ميکروفن قابل جدا شدن
طراحی به خصوص برای گیمرها

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...