شرکت Rockstar تریلر Grand Theft Auto VI، بازی بعدی در این سری بازی‌های ویدیویی پرفروش را یک روز زودتر از انتظار منتشر کرد. اما متأسفانه، برای بازی کردن آن، باید حداقل تا سال 2025 منتظر بمانید.

یک دهه از زمانی که Rockstar Games بازی Grand Theft Auto V را منتشر کرده، می‌گذرد. در حالی که طرفداران توانسته‌اند با GTA Online و چندین نسخه مجدد خود را سرگرم کنند، آنها با صبر (یا بی صبری) منتظر اتفاقات بیشتری بوده‌اند. حالا انتظارها با رونمایی Rockstar از اولین تریلر این بازی و اعلام انتشارش در 2025 به پایان رسیده است، البته نه به طور کامل.

تصاویر تیزر منتشر شده، افشاگری‌ها و شایعات مختلف نشان می‌دهد GTA VI در Leonida، برداشت Rockstar از فلوریدا، قرار خواهد گرفت و عمدتاً در Vice City، جایگزین میامی در این مجموعه، متمرکز خواهد شد. همچنین به نظر می‌رسد GTA VI یک بازی معاصر است، نه مانند Grand Theft Auto: Vice City در سال 2002 که در فضای دهه 80 می‌گذشت. هنوز مشخص نیست که آیا این جریان‌ها یک مکانیک بازی یکپارچه، ابزار روایی صرف یا فقط یک انتخاب زیبایی‌شناختی برای تریلر هستند.

همچنین به نظر می‌رسد که این بازی برای اولین بار در نسخه مدرن این فرنچایز، مانند شایعات پیش‌بینی شده، دارای یک کاراکتر زن به نام لوسیا خواهد بود. سایر نکات برجسته تریلر شامل پارک ملی Everglades باتلاقی فلوریدا، یک قایق هوایی، قسمت‌هایی از حیات وحش و البته یک باشگاه استریپ است.

جزئیاتی در مورد داستان GTA VI وجود ندارد، به جز اینکه لوسیا در زندان است، البته احتمالاً در ابتدای بازی. اما نگاه‌های زیادی به نوع شیطنت‌هایی که می‌توانید انجام دهید وجود دارد، از جمله سرقت‌های معمولی و تعقیب و گریز ماشین. همچنین یک نمای کوتاه از یک تمساح وجود دارد که وارد فروشگاه پمپ بنزین می‌شود. ممکن است که کاراکتر شما پشت این کار باشد. متأسفانه بیش از یک سال طول می‌کشد تا مطمئن شویم.


منبع: engadget.com