پادباکس از اولین ارائه دهنده‌های اندروید باکس ایرانی است که قابلیت ارائه سرویس‌های مختلفی دارد. این اندروید باکس ایرانی حاصل زحمات تیم پادباکس بوده که محصولی باکیفیت با طراحی زیبا و کاربر پسند تولید کرده‌اند. این محصول به تلویزیون خانگی متصل می‌شود و با اینترنت کار می‌کند.

پادباکس دارای سرویس فرمان صوتی و سفارشی شده است که به شما قابلیت کنترل از راه دور را می‌دهد. به طور مثال به هنگام استفاده از پادباکس می‌توانید تنها با نام بردن اسم برنامه مورد نظر، پادباکس را متوجه نیاز خود کنید. پادباکس نیز تنها با شنیدن دستور صوتی شما، بدون درنگی فرمان شما را اجرا خواهد کرد.

در پادباکس تنها کافی است یک بار با اکانت خود وارد شوید و در بقیه موارد و بقیه برنامه‌ها پادباکس به طور خودکار با اطلاعات اکانت وارد شده از سوی شما وارد برنامه‌های مورد نظر خواهد شد. این اندروید باکس ایرانی این قابلیت را به شما داده است تا بتوانید با 10 حساب کاربری مختلف از آن استفاده کنید. با این قابلیت شما می‌توانید بعضی از حساب‌های کاربری را به عنوان مثال به نام پدر یا مادر تعریف کرده و دسترسی کامل به این حساب‌های کاربری بدهید و بر روی دیگر اکانت‌ها، مثلاً اکانت فرزندان، محدودیت‌هایی نظارتی تعیین کنید.