021-43000063

منبع تغذیه کامپیوتر گیم مکس مدل GM-700-Bronze

GAMEMAX GM-700 Bronze 700W Semi Modular Power Supply

از {{model.count}}
انتخاب گارانتی:
گارانتی را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تعداد فن: یک عدد
  • سایز فن: ۱۲۰ میلی‌متری
  • فرم فاکتور: ATX PS۲
  • کانکتور 8 پین E-ATX: یک عدد
فروشگاه فروشگاه اینترنتی "اچ پی کالا"
کد محصول: 160223188
موجود ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

نوع اتصال کابل: نیمه ماژولار   |   توان خروجی: 700 وات   |   اندازه فن: 140 میلی‌متر   |   نوع فن: سایلنت   |   راندمان: 81 تا 85 درصد   |   گواهی 80 پلاس: BRONZE

محصولات مرتبط

منبع تغذیه کامپیوتر گیم مکس مدل GM-700-Bronze

GAMEMAX GM-700 Bronze 700W Semi Modular Power Supply


پاور 700 وات و نیمه ماژولار GM-700 BRONZE از شرکت چینی گیم مکس، راهکاری ساده و قابل اطمینان جهت برق‌رسانی به سیستم شما به صورت ایمن، با راندمان بالا و هزینه کم است. این پاور با ارائه امکانات متعدد و نیز با داشتن نسبت کارایی به ارزش بالا، گزینه‌ای مناسب برای کاربرانی است که برای سیستم خود به دنبال راهکار برق‌رسانی قابل اطمینان و اقتصادی هستند. گواهی راندمان انرژی برنز 80PLUS، طراحی نیمه ماژولار، ضریب اصلاح قدرت فعال داخلی با ضریب 0.9 <، فن خنک کننده 14 میلی‌متری با عملکرد بهینه و تک ریل قدرتمند 12+ ولتی، از امکانات اصلی این پاور به شمار می‌آیند. فرم ظاهری این پاور، ATX 12 V 2.31 بوده و دارای ابعاد 150×160×86 میلی‌متر است (طول، عرض، ارتفاع).

GAMEMAX-GM-700-Bronze-700W--Semi-Modular-Power-Supply

طراحی نیمه ماژولار

پاور GM-700 BRONZE با برخورداری از طراحی نیمه ماژولار، دست کاربر را برای اتصال کابل‌ها و دستگاه‌های بیشتر باز می‌گذارد. کابل‌های این پاور شامل یک کانکتور 4+20 پین مادربرد، یک کانکتور 4+4 پین ATX 12V 2.3x مناسب پردازنده‌های جدید، دو کانکتور 6+2 پین PCIe، شش کانکتور SATA و سه کانکتور 4 پین مولکس می‌شود. کاربران در صورت نیاز می‌توانند دو کانکتور 6+2 پین PCIe و سه کانکتور SATA، مولکس و فلاپی را به پاور متصل کنند.


تک ریل قدرتمند 12+ ولتی

دریافت انرژی از پریز برق، انتقال آن به پاور و سپس به قطعات سیستم شما، فرآیند مشکلی است. برق شهری با یک سطح ولتاژ ارائه می‌شود، اما قطعات کامپیوتر به ولتاژهای متفاوتی نیاز دارند. به منظور تبدیل ولتاژ برق شهری به سطحی ایمن برای قطعات کامپیوتر، این برق ابتدا باید به پاور منتقل شده، از مبدل درون پاور عبور کند و در نهایت به قطعات کامپیوتر انتقال یابد. بدین ترتیب از بارگذاری بیش از اندازه قطعات سیستم جلوگیری می‌شود. خطوط / ریل‌های پاور، اولین قطعاتی هستند که جریان برق را از پریز به مبدل درون پاور انتقال می‌دهند، بنابراین عملکرد این اجزا باید قابل اطمینان، پیوسته و پایدار باشد تا سیستم، کارایی تضمینی داشته باشد. به همین خاطر، در پاور GM-700 BRONZE تنها از یک ریل +12 ولت برای این فرآیند استفاده می‌شود. بدین ترتیب، همان میزان انرژی از همان منبع به صورت پیوسته به قطعات سیستم شما انتقال می‌یابد و در تمام کانکتورهای برق پاور، انرژی یکسانی در جریان خواهد بود.

ضریب اصلاح قدرت فعال (APFC)

در فناوری اصلاح فعال ضریب توان از مدار ویژه‌ای استفاده می‌شود تا ضریب توان برق تصحیح گردد. در نتیجه این تصحیح، مؤلفه‌های کلی هماهنگ کاهش می‌یابند، ولتاژ ورودی جریان متناوب (AC) اصلاح می‌شود و در مجموع راندمان افزایش می‌یابد. فناوری اصلاح ضریب توان فعال در مقایسه با ضریب اصلاح توان غیرفعال (Passive PFC) برق کمتری مصرف می‌کند و پایدارتر است.

پشتیبانی از طیف کامل برق ورودی جریان متناوب

پاور GM-700 BRONZE از طیف 100 تا 240 ولتی برق ورودی جریان متناوب (AC) پشتیبانی می‌کند و می‌تواند خود را طبق محیط‌های ولتاژی معلق (ولتاژ کم، ولتاژ استاندارد، ولتاژ بالا) وفق دهد.

ایمنی

پروتکل‌های حفاظتی پاور GM-700 BRONZE شامل ایمنی در برابر اضافه ولتاژ (OVP)، ایمنی در برابر کمبود ولتاژ (UVP)، ایمنی در برابر اضافه توان (OPP)، ایمنی در برابر اتصال کوتاه (SCP)، ایمنی در برابر اضافه جریان (OCP)، ایمنی در برابر اضافه دما (OTP) و نیز ایمنی در برابر افزایش ناگهانی ولتاژ و جریان تاختی (SIP) است. شرکت گیم مکس حداقل عمر مفید این پاور را 100,000 ساعت تخمین زده است.

استاندارد برنز 80PLUS

مهم است بدانیم که راندمان انرژی چیست و رتبه‌بندی‌های مربوط به آن چه معنایی دارند. رتبه‌بندی راندمان انرژی بدین معنا است که حین انتقال انرژی از پریز برق تا قطعات کامپیوتر شما، چه میزان از این انرژی حفظ می‌شود و چه میزان از آن به هدر می‌رود. راندمان انرژی، نشانگر کیفیت ساخت کلی پاور نیست. یک پاور حتماً‌ نباید دارای گواهی طلایی 80PLUS باشد تا آن را پاوری ایمن و قابل اطمینان خطاب کنیم. برای مثال هر پاوری که دارای گواهی طلایی 80PLUS باشد، لزوماً محصولی ایمن و یا قابل اطمینان نیست. پاور GM-700 BRONZE در بارگذاری‌های 20، 50 و 100 درصد، راندمان نامی 80 تا 82 درصدی ارائه می‌دهد و همزمان ایمن و قابل اطمینان نیز است.

گواهی برنز 80PLUS

مهم است بدانیم که راندمان انرژی چیست و رتبه‌بندی‌های مربوط به آن چه معنایی دارند. رتبه‌بندی راندمان انرژی بدین معنا است که حین انتقال انرژی از پریز برق تا قطعات کامپیوتر شما، چه میزان از این انرژی حفظ می‌شود و چه میزان از آن به هدر می‌رود. راندمان انرژی، نشانگر کیفیت ساخت کلی پاور نیست. یک پاور حتماً‌ نباید دارای گواهی طلایی 80PLUS باشد تا آن را پاوری ایمن و قابل اطمینان خطاب کنیم. برای مثال هر پاوری که دارای گواهی طلایی 80PLUS باشد، لزوماً محصولی ایمن و یا قابل اطمینان نیست. پاور گیمینگ گیم مکس مدل GM700 در بارگذاری‌های 20، 50 و 100 درصد، راندمان نامی 80 تا 82 درصدی ارائه می‌دهد و همزمان ایمن و قابل اطمینان نیز است.

تک ریل قدرتمند 12+ ولتی

دریافت انرژی از پریز برق، انتقال آن به پاور و سپس به قطعات سیستم شما، فرآیند مشکلی است. برق شهری با یک سطح ولتاژ ارائه می‌شود، اما قطعات کامپیوتر به ولتاژهای متفاوتی نیاز دارند. به منظور تبدیل ولتاژ برق شهری به سطحی ایمن برای قطعات کامپیوتر، این برق ابتدا باید به پاور منتقل شده، از مبدل درون پاور عبور کند و در نهایت به قطعات کامپیوتر انتقال یابد. بدین ترتیب از بارگذاری بیش از اندازه قطعات سیستم جلوگیری می‌شود. خطوط / ریل‌های پاور، اولین قطعاتی هستند که جریان برق را از پریز به مبدل درون پاور انتقال می‌دهند، بنابراین عملکرد این اجزا باید قابل اطمینان، پیوسته و پایدار باشد تا سیستم، کارایی تضمینی داشته باشد. به همین خاطر، در پاور گیم مکس مدل GM700 تنها از یک ریل +12 ولت برای این فرآیند استفاده می‌شود. بدین ترتیب، همان میزان انرژی از همان منبع به صورت پیوسته به قطعات سیستم شما انتقال می‌یابد و در تمام کانکتورهای برق پاور، انرژی یکسانی در جریان خواهد بود.

ایمنی

پروتکل‌های حفاظتی پاور گیم مکس مدل GM700 شامل ایمنی در برابر اضافه ولتاژ (OVP)، ایمنی در برابر کمبود ولتاژ (UVP)، ایمنی در برابر اضافه توان (OPP)، ایمنی در برابر اتصال کوتاه (SCP)، ایمنی در برابر اضافه جریان (OCP)، ایمنی در برابر اضافه دما (OTP) و نیز ایمنی در برابر افزایش ناگهانی ولتاژ و جریان تاختی (SIP) است. شرکت گیم مکس حداقل عمر مفید این پاور را 100,000 ساعت تخمین زده است.

ضریب اصلاح قدرت فعال (APFC)

در فناوری اصلاح فعال ضریب توان از مدار ویژه‌ای استفاده می‌شود تا ضریب توان برق تصحیح گردد. در نتیجه این تصحیح، مؤلفه‌های کلی هماهنگ کاهش می‌یابند، ولتاژ ورودی جریان متناوب (AC) اصلاح می‌شود و در مجموع راندمان افزایش می‌یابد. فناوری اصلاح ضریب توان فعال در مقایسه با ضریب اصلاح توان غیرفعال (Passive PFC) برق کمتری مصرف می‌کند و پایدارتر است.

فن خنک کننده 140 میلی‌متری

خنک ماندن اجزای پاور و تولید نویز کم در حین کار با سیستم، همچنان یکی از دشوارترین چالش‌هایی است که فناوری‌های خنک‌کنندگی مبتنی بر فن با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. منبع تغذیه کامپیوتر GameMax GM 700 از شرکت گیم مکس، این مسئله را با فن 140 میلی‌متری کم صدا و مجهز به 9 پره سبز رنگ و موتور بلبرینگ دو توپی برطرف می‌کند. سطح نویز این فن فراتر از 25 دسی‌بل نمی‌رود.

تعداد فن
یک عدد
سایز فن
۱۲۰ میلی‌متری
فرم فاکتور
ATX PS۲
کانکتور 8 پین E-ATX
یک عدد
تعداد ریل 12 ولت
یک عدد
کانکتور 4 پین Molex
سه عدد
کانکتور 15 پین SATA
شش عدد
جریان 5+ ولت استندبای
۲.۵ آمپر
جریان 12- ولت
۰.۵ آمپر
جریان 12+ ولت اول
۵۰ آمپر
جریان 5+ ولت
۲۰ آمپر
جریان 3.3+ ولت
۲۰ آمپر
محدوده فرکانس ورودی
۵۰-۶۰ هرتز
استانداردهای عمومی
CE / FCC / CB
بازده
۸۵ درصد
استانداردهای حفاظتی
OVP / UVP/ OTP / OCP/ OLP/ OPP/ SCP
کانکتور 4 پین فلاپی
یک عدد
کانکتور 2+6 پین PCI-E
دو عدد
کانکتور 8 پین PCI-E
یک عدد
کانکتور 6 پین PCI-E
یک عدد
کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
یک عدد
کانکتور 4 پین ATX
یک عدد
کانکتور مادربرد
۲۴ پین
قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
Active PFC
نوع پاور
نیمه ماژولار
گواهینامه 80PLUS
Bronze
توان خروجی
۷۰۰
راندمان
81 تا 85 درصد
سایر مشخصات فنی
میزان نویز کمتر از 25 دسی‌بل

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...