021-43000063

7 روز ضمانت بازگشتشرایط 7 روز ضمانت برگشت


اچ پی کالا با همکاری تمامی تامین کننده های کالاهای خود، این امکان را ایجاد کرده تا کلیه ی کالاهایی که نیاز به تست سلامت عملکرد دارند، تا 7 روز پس از تحویل، در صورت مشاهده ی هرگونه نقص فنی یا نقص در عملکرد دستگاه، شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس ضمانت نامه ی محصول شوند.
همچنین شایان به ذکر است، پس از گذشت 7 روز از تحویل کالا به مشتری، کلیه امور مربوط به خدمات پس از فروش به عهده ی شرکت گارانتی کننده می باشد و
اچ پی کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن محصول ندارد.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های اچ پی کالا بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند.
تمامی محصولات اچ پی کالا دارای گارانتی بین المللی و ایران (زیر نظر نماینده انحصاری هر برند در ایران ) می باشد که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا می‌شوند.

کالاهای غیر قابل تعویض

کالاهایی که کارتن و جعبه اصلی محصول خراب شده باشد غیر قابل تعویض می باشد .  

استفاده از این بند تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به اچ پی کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

شرایط کلی در بازگشت کالا


  • از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش اچ پی کالا جداً خودداری کنید.
  • برای بازگشت، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.
  • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).
  • از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
  • پس از دریافت و پذیرش کالا توسط اچ پی کالا،  بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.
  • از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  • خواهشمند است قبل از درخواست مرجوع، تعمیر و یا تعویض، حتما تمامی شرایط و الزامات به دقت مطالعه گردد.

سوالات شما:
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات ثبت شده در وبسایت مغایرت داشته باشد، چه کار کنیم؟


وجود هر گونه مغایرت در کالای رسیده به دست مشتری، باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد فروش
اچ پی کالا داده شود. شما می‌توانید از طریق تلفن، واتس اپ و یا مراجعه حضوری به اچ پی کالا، مغایرت مشاهده شده را به این شرکت اطلاع دهید.

اگر مغایرت به وجود آمده، مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی جعبه، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد،
اچ پی کالا، امکان تعویض یا مرجوع کردن کالا را برای شما فرآهم کرده است. فراموش نکنید، که کالا باید کاملا در شرایط اولیه خود باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد.

در صورتی که مشتری کالا را از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج کرده باشد، امکان رسیدگی به درخواست او برای تعویض یا مرجوع کردن کالا وجود ندارد.

فراموش نکنید، که کارتن و جعبه اصلی محصول را پیش از مصرف، جهت پیگیری‌های احتمالی نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری کنید.

استفاده از سرویس بازگرداندن کالا، تنها در صورتی امکان‌پذیر است، که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به اچ پی کالا بازگردانده شود