021-43000063

تحویل اکسپرس


تحویل اکسپرس


تحویل 3 تا 5 ساعته سفارشات تهران ، 2 تا 5 روزه برای شهرستان ها
توسط پست، تیپاکس یا چاپار


هنگام ثبت سفارش، اگر ساکن تهران هستید گزینه های ارسال با الوپیک، ارسال با پیک اچ پی کالا و خرید حضوری بهترین گزینه ها برای شما هستند.ارسال با الوپیک یا پیک آزاد: کالای شما بلافاصله پس از ثبت سفارش و پرداخت از طریق درگاه بانکی، توسط ناوگان الو پیک ارسال میشود و در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

ارسال با پیک اچ پی کالا: اگر هنگام ثبت سفارش گزینه ارسال با پیک اچ پی کالا رو انتخاب کنید، امکان پرداخت در محل برای شما فعال شده و می توانید پس از دریافت کالا هزینه آن را پرداخت کنید.
ارسال با پیک اچ پی کالا در بازه 3 تا 5 ساعته برای شما ارسال خواهد شد.


خرید حضوری: برای خرید حضوری از اچ پی کالا پس از ثبت سفارش با بخش فروش تماس بگیرید تا همکاران ما کالا رو به صورت رزرو برای شما نگه داری کنند.

*کالای شما فقط تا 24 ساعت در حالت رزرو قرار دارد.


هنگام ثبت سفارش، اگر ساکن شهرستان هستید گزینه های ارسال با پست، تیپاکس و چاپار بهترین گزینه ها برای شما هستند.


ارسال با پست: برای ارسال کالا به صورت پستی اگر سفارش تا قبل از ساعت ۱۳:۰۰ ثبت شود، کالای شما بسته بندی شده و در همان روز تحویل ناوگان پست داده میشود.
برای پیگیری مرسوله پستی، میتوانید کد پیگیری 24 رقمی را که در پنل کاربری شما قرار داده می شود کپی کرده و از طریق لینک زیر جهت رهگیری اقدام فرمایید.
رهگیری مرسولات پستی
ارسال با تیپاکس: برای ارسال کالا با تیپاکس اگر سفارش تا قبل از ساعت ۱۵:۰۰ ثبت شود، کالای شما پس از بسته بندی، در همان روز تحویل ناوگان تیپاکس داده میشود.
برای پیگیری سفارش تیپاکس، می توانید کد پیگیری 20 رقمی تیپاکس را که در پنل کاربری شما قرار داده می شود کپی کرده و از طریق لینک زیر جهت رهگیری اقدام فرمایید.


(دقت کنید برای اینکه کالای شما با تیپاکس ارسال شود، مبلغ فاکتور شما باید بالای 200 هزار تومان باشد، در غیر این صورت، پست پیشتاز گزینه مناسبی برای شماست.)

پیگیری سفارشات تیپاکس

ارسال با چاپار: برای ارسال کالا با چاپار اگر سفارشتون تا قبل از ساعت ۱۵:۰۰ ثبت شود، کالای شما پس از بسته بندی، در همان روز تحویل ناوگان چاپار داده میشود.
برای پیگیری سفارش چاپار، میتوانید کد پیگیری 17 رقمی چاپار را که در پنل کاربری شما قرار داده می شود کپی کرده و از طریق لینک زیر جهت رهگیری اقدام فرمایید.

(دقت کنید برای اینکه کالای شما با چاپار ارسال شود، مبلغ فاکتور شما باید بالای 200 هزار تومان باشد، در غیر این صورت، پست پیشتاز گزینه مناسبی برای شماست.)کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی