021-43000063

پرداخت در محلاچ پی کالا این امکان را فراهم آورده است، در صورتی که آدرس تحویل سفارش شما تهران باشد، هزینه کالا را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنید.
از آن‌جا که همگی ماموران تحویل سفارش اچ پی کالا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.

پرداخت در محل راش پیک

امکان انتخاب شیوه ی پرداخت در محل با درنظر گرفتن شرایط سفارش، به صورت هوشمند توسط سیستم بررسی خواهد شد و در صورت امکان انتخاب این شیوه، شما می توانید مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید.
دقت کنید گزینه پرداخت در محل فقط برای سفارش های تهرانی که ارسال با پیک اچ پی کالا را انتخاب کردند فعال می شود.

همانطور که میدانید امروزه خریدهای اینترنتی یا به اصطلاح آنلاین بسیار شایع شده است و مردم به علت دسترسی آسان به اینترنت، مشغله های کاری و سهولت در یافتن محصول مورد نظر، خرید اینترنتی را به خرید حضوری و خستگی های بعد از آن ترجیح می دهند. آمار نشان می دهد که روزانه هزاران خرید اینترنتی انجام می شود و به همین دلیل وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی هم در همین زمینه شروع به فعالیت کرده اند که هرکدام از معایب و مزیت هایی برخوردار هستند.
این تنوع ایجاد شده به این صورت است که مثلا یک جنس با مشخصات ثابت در چندین وب سایت وجود دارد ، در نتیجه به مردم این حق انتخاب را می دهد که کدام سایت امکانات بیشتری ارائه می دهد، شرایط بهتری دارد و خرید خود را از کجا انجام دهند. یکی از روش های نوین توزیع کالا که برای بسیاری افراد حائز اهمیت است و گاها شرط اصلی آنها برای خرید اینترنتی است، سرویس پرداخت در محل است.

پرداخت در محل برای شهر تهران:
مشتریان گرامی ساکن مناطق 22 گانه شهر تهران، با انتخاب گزینه پرداخت در محل نیازی به پرداخت بیعانه برای ثبت سفارش خود ندارند و می توانند کل مبلغ سفارش را درب منزل پرداخت کنند
.

روش های پرداخت هزینه درب محل

- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
     از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش اچ پی‏‌کالا دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

  - پرداخت نقدی در محل تحویل
برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، اچ پی ‏‌کالا امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

- پرداخت کارت به کارت
کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های ارائه شده توسط پیک اچ پی کالا کارت به کارت نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.
پرداخت در محل در چه شرایطی انجام می شود؟
این پرداخت هزینه می تواند به صورت نقدی یا با استفاده از کارت های اعتباری (دستگاه پوز) باشد و در صورتی که وجه کالا پرداخت نشود ، مامور ارسال بسته را تحویل نخواهد داد. این روش بیشتر در خرده فروشی و فروشگاه های اینترنتی کاربرد دارد و همانطور که در بالا اشاره کردیم ، یکی از موثر ترین روش ها در جلب اعتماد مشتری و احساس آرامش هنگام خرید است.
در اغلب مواقع، هزینه ی سرویس COD برعهده ی فروشنده کالاست و معمولا هر فروشگاهی باتوجه به نوع اجناس و قیمت آنها شرایطی را برای نوع ارسال و یا ارسال رایگان قرار میدهد.
این روش توزیع خرید اینترنتی هم مانند هر روش دیگری از معایت و مزایایی برخوردار هستند و فروشگاه های اینترنتی پرداخت در محل باید هر دو شرایط را در نظر بگیرند و باتوجه به حفظ منافع خود و مشتریان این روش را انتخاب کنند.


مزایای سرویس پرداخت در محل چیست؟
توزیع خرید اینترنتی با امکان پرداخت در محل فواید بسیاری برای هر دو طرف دارد. به عنوان مثال، اگر خریدار کارت بانکی نداشته باشد، یا برای کارت بانکی خود رمز دوم نداشته باشد، که مورد دوم شایع ‌تر است، می‌تواند با استفاده از روش پرداخت در محل، اقدام به خرید کالا کند. اما مهم ترین مزایای فروشگاه اینترنتی پرداخت در محل، جلب اعتماد مشتری است که در نهایت باعث افزایش میزان فروش فروشگاه اینترنتی می شود.
علاوه بر این، اعتبار فروشنده نزد خریدار افزایش می‌یابد، بنابراین سرویس پرداخت در محل بهترین روش ارسال کالا برای فروشگاه اینترنتی تازه تاسیس و برندهای نوپا است، زیرا باعث می شود مشتریان به راحتی به فروشگاه اعتماد کنند و خریدهای خود را انجام دهند.


امیدواریم توانسته باشیم سرویس پرداخت در محل را به طور کامل بیان کرده باشیم زیرا این روش یکی از استراتژی های افزایش فروش اینترنتی است. اما در نهایت این شما هستید که تصمیم میگیرید چه روشی را برای ارسال کالا خود انتخاب کنید.