توجه:این فروشگاه به صورت آزمایشی فعلایت می کند. افتتاح رسمی یکم تیر ماه

۹ محصول یافت شد
نحوه نمایش:
EnGenius SFP2213-10 اتصال دهنده دوبلکس LC قابل حمل سازگار با IEEE 802.3z انطباق استاندارد صنعتی مطابق با استاندارد ایمنی بین المللی IEC 825 پشتیبانی از ROHS
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module ابعاد مناسب کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module ابعاد مناسب کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module پشتیبانی از IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP انتقال تا حداکثر 10 کیلومتر دارای گواهی نامه های FCC, CE گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module پشتیبانی از IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP انتقال تا حداکثر 10 کیلومتر دارای گواهی نامه های FCC, CE گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
Engenius SFP2185-05 Optic Fiber Module اتصال دهنده دوبلکس LC قابل حمل سازگار با IEEE 802.3z انطباق استاندارد صنعتی مطابق با استاندارد ایمنی بین المللی IEC 825 پشتیبانی از ROHS
فرستنده و گیرنده چند حالت دی لینک مدل دی ای ام 211: -نوع فیبر 62.5/125um Multi-mode -سرویس دهی تا مسافت 2 کیلومتر -نرخ انتقال 200Mbps full-duplex -مناسب برای ادارات و سازمانها – اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP – سازگار با DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G گارانتی سه ساله ایزی
فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 310 جی تی : -نوع فیبر 9um single-mode -نوع درگاه LC/UPC -سرعت انتقال 1000 مگا بیت بر ثانیه -سرویس دهی تا مسافت 10 کیلومتر -دارای Hot Pluggable -مناسب برای ادارات و سازمانها – اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP گارانتی سه ساله ایزی
فرستنده و گیرنده تک حالت دی لینک مدل دی ای ام 210 : -نوع فیبر Single-mode 9/125 μm -نوع درگاه LC/UPC -سرویس دهی تا مسافت 15 کیلومتر -مناسب برای ادارات و سازمانها – اتصال کابل فیبر نوری به سوئیچ مجهز به پورت SFP – سازگار با DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G گارانتی سه ساله ایزی
محصول ۱ - ۱۷ از ۹