فروشگاه اچ پی کالا با پرداخت درب محل و تحویل 3 تا 5 ساعته در تهران و 24 تا 48 ساعته در سایر نقاط کشور!!! ( به علت نوسانات قیمت ارز احتمال تغییر قیمت وجود دارد ) 02143000063

۱۰ محصول یافت شد
نحوه نمایش:
Keystone+Box Cat6 Bafo کیستون باکس شبکه ورژن:CAT/6 جنس بدنه:پلاستیکی بسته بندی:;کیسه ای (فله)
Cat6 Inline Shield Coupler مناسب برای اتصال دادن دو کابل انتقال کامل سیگنال کابل های شیلد و فویل CAT6
BAFO Cat5 Keystone with BOX قابل استفاده در پریز های روکار و توکار کاربرد نصب داخل پریز شبکه و پچ پنل ماژولار
TP-LINK TL-MC1400 14-Slot Fiber Converter Chassis ابعاد مناسب کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK MC110CS Single-Mode Media Converter ابعاد کوچک کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK MC100CS Multi-Mode Media Converter ابعاد کوچک کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK MC111CS Gigabit Single-Mode Media Converter ابعاد کوچک کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK MC210CS Gigabit Single-Mode Media Converter ابعاد کوچک کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK MC220L Gigabit SFP Media Converter ابعاد کوچک کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
TP-LINK MC200CM Gigabit Single-Mode Media Converter ابعاد کوچک کیفیت ساخت بالا نصب آسان است گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
محصول ۱ - ۲۵ از ۱۰