• بیشتر

سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ

TP-LINK JetStream T2700G-28TQ 28 Port Switch
























قابلیت بالای پردازش اطلاعات
قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت
ارائه شبکه ای امن با راندمان بالا

گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
دسته بندی: سوئیچ شبکه برند: نامشخص
این کالا آماده ی ارسال است
با خرید این کالا ۱۰ امتیاز دریافت کنید
آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟
ناموجود
نقد و بررسی
مشخصات
نظرات

سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ

TP-LINK JetStream T2700G-28TQ 28 Port Switch

سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ با نام تجاری TP-LINK JetStream T2700G-28TQ 28 Port Switch شناخته می شود که توسط  کمپانی TP-Link طراحی و تولید شده.سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ از پروتکل های مسیریابی فراوانی لایه سه شامل RIP / OSPF / ECMP / VRRP پشتیبانی می کند.سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQبا پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت uplink برای برنامه های کاربردی با پهنای باند بالا شبکه ای با ترافیک متعادل فراهم میکند. علاوه بر این راهکارهای با استفاده از PIM-SM / PIM-DM / IGMP برای انتقال ویدیو ها انعطاف پذیر است.سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ محصولی ایده آل برای دفاتر کوچک است که نیاز به راه حل های مقرون به صرفه و قابل اعتماد داردند.شما می توانید سوئیچ های دیگر را در این صفحه اچ پی کالا دنبال کنید.برای دیدن صفحه اصلی سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ در سایت تی پی-لینک می توانید این لینک را دنبال کنید.

TP-LINK 28 JetStream T2700G-28TQ 28 Port Switch - سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ

سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ

کمپانی تی پی-لینک با نام تجاری TP-Link یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکـه های اینترنتی و روتر اسـت که فعلا در رتبه سوم جهانی حضور دارد.کالاهای تی پی-لینک هم اکنون به 120 کشور دنیا صادر می شود و می توان گفت بخش بزرگی از بازارهای جهانی در دست این کمپانی اسـت.این کمپانی در زمینه تولید ADSL وایرلس،اکسس پوینت،روتر،سوئیچ،دوربین های IP،پاورلاین،پیرینت سرور،مبدل های رسانه ای و آداپتورهای شبکـه حضور پررنگ دارد.تی پی لینک در می سال 1996 میلادی در کشور چین تاسیس شده اسـت که نام برند آن از Twisted Pair که به معنی زوج سیم به هم تابیده شده اسـت گرفته شده .شما میتوانید انواع محصولات کمپانی تی پی-لینک به خصوص سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ را در فروشگاه انلاین اچ پی کالا مقایسه مشاهد و خریداری کنید.

 

مشخصات
  • استاندارد ها و پروتکل ها :
    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • رابط ها :
    24 عدد پورت 10/100/1000Mbps RJ45
  • رابط ها :
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  • رابط ها :
    4 عدد پورت اسلات 1000Mbps SFP
  • رابط ها :
    یک عدد پورت RJ45 Console
  • رابط ها :
    یک عدد Micro-USB Console
  • Network Media :
    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
  • Network Media :
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
  • Network Media :
    (maximum 100m)
  • Network Media :
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • منبع تغذیه :
    100~240VAC, 50/60Hz
  • مصرف برق :
    Maximum: 19.2 W
  • ابعاد :
    440 * 220 * 44 میلی متر
  • Bandwidth/Backplane :
    56Gbps
  • Packet Forwarding Rate :
    41.67Mpps
  • MAC Address Table :
    16k
  • Jumbo Frame :
    9216 Bytes
  • گواهی نامه ها :
    FCC, RoHS
  • اقلام همراه :
    سوییچ 28 پورت JetStream تی پی-لینک مدل T2700G-28TQ
  • اقلام همراه :
    کابل برق
  • اقلام همراه :
    دفترچه راهنما
  • اقلام همراه :
    CD
  • اقلام همراه :
    کیت نصب
  • اقلام همراه :
    پایه های ضدلغزش
نظرات

در مورد این کالا نظر دهید