فروشگاه اچ پی کالا با پرداخت درب محل و تحویل 3 تا 5 ساعته در تهران و 24 تا 48 ساعته در سایر نقاط کشور!!! ( به علت نوسانات قیمت ارز احتمال تغییر قیمت وجود دارد ) 02143000063
  • بیشتر

ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM























TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module
























پشتیبانی از IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

انتقال تا حداکثر 10 کیلومتر
دارای گواهی نامه های FCC, CE

گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
دسته بندی: ماژول شبکه برند: نامشخص
این کالا آماده ی ارسال است
با خرید این کالا ۱۰ امتیاز دریافت کنید
آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟
ناموجود
نقد و بررسی
مشخصات
نظرات

ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module

ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM با نام تجاری TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module شناخته می شود که توسط  کمپانی TP-Link طراحی و تولید شده.کارت ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM برای گسترش فاصله انتقال معرفی شده اند که با همه پورت های SFP به خصوص سوئیچ ها سازگار است.برای سوئیچ های مدیریت شده و هوشمند ما می توانیم فاصله را تا چند کیلومتر حتی ده کیلومتر افزایش دهیم که می تواند نیازهای مسافت شبکه را برآورده کند. کاربران با توجه به قیمت و سرعت انتقال کارت ماژول مورد نظر خود را انتخاب کنند.ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM را می توان بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ نصب و راه اندازی نمود.شما می توانید ماژول های دیگر را در این صفحه به فی دنبال کنید.برای دیدن صفحه اصلی ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM در سایت تی پی-لینک می توانید این لینک را دنبال کنید.

 

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Module - ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM

ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM

کمپانی تی پی-لینک با نام تجاری TP-Link یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکـه های اینترنتی و روتر اسـت که فعلا در رتبه سوم جهانی حضور دارد.کالاهای تی پی-لینک هم اکنون به 120 کشور دنیا صادر می شود و می توان گفت بخش بزرگی از بازارهای جهانی در دست این کمپانی اسـت.این کمپانی در زمینه تولید ADSL وایرلس،اکسس پوینت،روتر،سوئیچ،دوربین های IP،پاورلاین،پیرینت سرور،مبدل های رسانه ای و آداپتورهای شبکـه حضور پررنگ دارد.تی پی لینک در می سال 1996 میلادی در کشور چین تاسیس شده اسـت که نام برند آن از Twisted Pair که به معنی زوج سیم به هم تابیده شده اسـت گرفته شده .شما میتوانید انواع محصولات کمپانی تی پی-لینک به خصوص ماژول Multi-mode فیبر گیگابیت TP-LINK مدل TL-SM311LM را در فروشگاه انلاین به فی مقایسه مشاهد و خریداری کنید.

مشخصات

مشخصات فنی

  • استانداردها و پروتکل ها :
    IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • طول موج :
    850nm
  • منبع تغذیه :
    3.3V
  • گواهینامه ها :
    FCC, CE
  • کابل :
    Multi-mode Fiber
  • نوع فیبر :
    50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
  • ماکزیمم طول کابل :
    550m
  • نرخ انتقال اطلاعات :
    1.25Gbps
  • نوع پورت :
    LC/UPC
نظرات

نظر کاربران در مورد این محصول:

کیفیت ساخت
کارایی

در مورد این کالا نظر دهید