• بیشتر

مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM

TP-LINK MC200CM Gigabit Single-Mode Media Converter
























ابعاد کوچک

کیفیت ساخت بالا

 نصب آسان است

گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
دسته بندی: لوازم جانبی برند: نامشخص
این کالا آماده ی ارسال است
با خرید این کالا ۱۰ امتیاز دریافت کنید
آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟
ناموجود
نقد و بررسی
مشخصات
نظرات

مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM

TP-LINK MC200CM Gigabit Single-Mode Media Converter

مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM با نام تجاری TP-LINK MC200CM Gigabit Single-Mode Media Converter شناخته می شود که توسط  کمپانی TP-Link طراحی و تولید شده.مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM یک مبدل رسانه است که برای تبدیل تبدیل فیبر 1000BASE-SX به رسانه های مس 1000Base-T و یا برعکس طراحی شده است این مبدل دارای اندازه بسیار کوچک و مناسب است که از شلوغلی در محیط کار یا رک شما می کاهد. مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM مطابق با استاندارد های IEEE 802.3ab و IEEE 802.3z طراحی و ساخته شده است.مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM دارای کیفیت ساخت مناسب است که تا سال ها می تواند خیال شما را از از تعویض این قطعه در شبکه راحت کند.شما می توانید محصولات تی پی-لینک را در این صفحه اچ پی کالا دنبال کنید.برای دیدن صفحه اصلی مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM در سایت تی پی-لینک می توانید این لینک را دنبال کنید.

TP-LINK MC200CM Gigabit Single-Mode Media Converter - مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM

 

TP-LINK MC200CM Gigabit Single-Mode Media Converter

کمپانی تی پی-لینک با نام تجاری TP-Link یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکـه های اینترنتی و روتر اسـت که فعلا در رتبه سوم جهانی حضور دارد.کالاهای تی پی-لینک هم اکنون به 120 کشور دنیا صادر می شود و می توان گفت بخش بزرگی از بازارهای جهانی در دست این کمپانی اسـت.این کمپانی در زمینه تولید ADSL وایرلس،اکسس پوینت،روتر،سوئیچ،دوربین های IP،پاورلاین،پیرینت سرور،مبدل های رسانه ای و آداپتورهای شبکـه حضور پررنگ دارد.تی پی لینک در می سال 1996 میلادی در کشور چین تاسیس شده اسـت که نام برند آن از Twisted Pair که به معنی زوج سیم به هم تابیده شده اسـت گرفته شده .شما میتوانید انواع محصولات کمپانی تی پی-لینک به خصوص مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC200CM را در فروشگاه انلاین اچ پی کالا مقایسه مشاهد و خریداری کنید.

مشخصات
  • استاندارد ها :
    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
  • کاربرد های اصلی :
    Auto-negotiation of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode
  • کاربرد های اصلی :
    Extends fiber distance up to 1,800 feet (550m) using 50/125um fiber
  • کاربرد های اصلی :
    Extends fiber distance up to 720 feet (220m) using 62.5/125um fiber
  • رابط ها :
    1 عدد پورت 1000M SC/UPC
  • رابط ها :
    1 عدد پورت 10/100/1000M RJ45 (Auto MDI/MDIX)
  • طول موج :
    850nm
  • Network Media 1000BASE-SX :
    Multi-mode Fiber
  • Network Media 1000BASE-T :
    UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
  • Network Media 1000BASE-T :
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • LED :
    PWR, Link/Act
  • ابعاد :
    95 × 73 × 27 میلی متر
  • منبع تغذیه :
    آداپتور خارجی برق
  • مصرف برق :
    1.66W
  • گواهینامه ها :
    FCC, CE, RoHS
نظرات

در مورد این کالا نظر دهید