• بیشتر

مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS

TP-LINK MC111CS Gigabit Single-Mode Media Converter
























ابعاد کوچک

کیفیت ساخت بالا

 نصب آسان است

گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
دسته بندی: لوازم جانبی برند: نامشخص
این کالا آماده ی ارسال است
با خرید این کالا ۱۰ امتیاز دریافت کنید
آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟
ناموجود
نقد و بررسی
مشخصات
نظرات

مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS

TP-LINK MC111CS Gigabit Single-Mode Media Converter

مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS با نام تجاری TP-LINK MC111CS Gigabit Single-Mode Media Converter شناخته می شود که توسط  کمپانی TP-Link طراحی و تولید شده.مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 1000BASE-LX/LH fiber به 1000Base-T copper media و یا برعکس طراحی شده است این مبدل دارای اندازه بسیار کوچک و مناسب است که از شلوغلی در محیط کار یا رک شما می کاهد.مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS مطابق با استاندارد های IEEE 802.3ab و IEEE 802.3z طراحی و ساخته شده است.مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS دارای کیفیت ساخت مناسب است که تا سال ها می تواند خیال شما را از از تعویض این قطعه در شبکه راحت کند.شما می توانید محصولات تی پی-لینک را در این صفحه اچ پی کالا دنبال کنید.برای دیدن صفحه اصلی مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS در سایت تی پی-لینک می توانید این لینک را دنبال کنید.

 

TP-LINK MC112CS Gigabit Single-Mode Media Converter - مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC112CS

TP-LINK MC111CS Gigabit Single-Mode Media Converter

کمپانی تی پی-لینک با نام تجاری TP-Link یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکـه های اینترنتی و روتر اسـت که فعلا در رتبه سوم جهانی حضور دارد.کالاهای تی پی-لینک هم اکنون به 120 کشور دنیا صادر می شود و می توان گفت بخش بزرگی از بازارهای جهانی در دست این کمپانی اسـت.این کمپانی در زمینه تولید ADSL وایرلس،اکسس پوینت،روتر،سوئیچ،دوربین های IP،پاورلاین،پیرینت سرور،مبدل های رسانه ای و آداپتورهای شبکـه حضور پررنگ دارد.تی پی لینک در می سال 1996 میلادی در کشور چین تاسیس شده اسـت که نام برند آن از Twisted Pair که به معنی زوج سیم به هم تابیده شده اسـت گرفته شده .شما میتوانید انواع محصولات کمپانی تی پی-لینک به خصوص مبدل گیگابیتی مدیا تی پی-لینک مدل MC111CS را در فروشگاه انلاین اچ پی کالا مقایسه مشاهد و خریداری کنید.

مشخصات
  • استاندارد ها :
    IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • کاربرد اصلی :
    Adopts WDM technology
  • کاربرد اصلی :
    Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
  • کاربرد اصلی :
    minimize the loss caused by link failure timely
  • کاربرد اصلی :
    Extends fiber distance up to 20km (12.5 miles)
  • رابط ها :
    1 عدد پورت 100M SC/UPC
  • رابط ها :
    1 عدد پورت 10/100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)
  • طول موج :
    1550nm Tx/1310nm Rx
  • WDM TX :
    1550nm
  • WDM RX :
    1310nm
  • Network Media 10BASE-T :
    UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
  • Network Media 10BASE-T :
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • Network Media 100BASE-T :
    UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
  • Network Media 100BASE-T :
    EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • Network Media 100BASE-FX :
    Single-mode Fiber
  • LED :
    PWR, Link/Act
  • ابعاد :
    95 * 73 * 27 میلی متر
  • منبع تغذیه :
    آداپتور برق خارجی
  • مصرف برق :
    2.49W
  • گواهینامه ها :
    FCC, CE, RoHS
نظرات

نظر کاربران در مورد این محصول:

کیفیت ساخت
کارایی

در مورد این کالا نظر دهید