• بیشتر

ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
























ابعاد مناسب

کیفیت ساخت بالا

 نصب آسان است

گارانتی اصلی ( پارس ارتباط ، آواژنگ ، سازگار )
دسته بندی: ماژول شبکه برند: نامشخص
این کالا آماده ی ارسال است
با خرید این کالا ۱۰ امتیاز دریافت کنید
آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟
ناموجود
نقد و بررسی
مشخصات
نظرات

ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A با نام تجاری TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module شناخته می شود که توسط کمپانی TP-Link طراحی و تولید شده.کارت ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A برای گسترش فاصله انتقال معرفی شده اند که با همه پورت های SFP به خصوص سوئیچ ها سازگار است.برای سوئیچ های مدیریت شده و هوشمند ما می توانیم فاصله را تا چند کیلومتر حتی ده کیلومتر افزایش دهیم که می تواند نیازهای مسافت شبکه را برآورده کند. کاربران با توجه به قیمت و سرعت انتقال کارت ماژول مورد نظر خود را انتخاب کنند.ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A را می توان بدون نیاز به خاموش نمودن سوئیچ نصب و راه اندازی نمود.شما می توانید ماژول های دیگر را در این صفحه اچ پی کالا دنبال کنید.برای دیدن صفحه اصلی ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A در سایت تی پی-لینک می توانید این لینک را دنبال کنید.

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module - ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A

 

TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

کمپانی تی پی-لینک با نام تجاری TP-Link یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات شبکـه های اینترنتی و روتر اسـت که فعلا در رتبه سوم جهانی حضور دارد.کالاهای تی پی-لینک هم اکنون به 120 کشور دنیا صادر می شود و می توان گفت بخش بزرگی از بازارهای جهانی در دست این کمپانی اسـت.این کمپانی در زمینه تولید ADSL وایرلس،اکسس پوینت،روتر،سوئیچ،دوربین های IP،پاورلاین،پیرینت سرور،مبدل های رسانه ای و آداپتورهای شبکـه حضور پررنگ دارد.تی پی لینک در می سال 1996 میلادی در کشور چین تاسیس شده اسـت که نام برند آن از Twisted Pair که به معنی زوج سیم به هم تابیده شده اسـت گرفته شده .شما میتوانید انواع محصولات کمپانی تی پی-لینک به خصوص ماژول فیبر نوری تی پی لینک TL-SM321A را در فروشگاه انلاین اچ پی کالا مقایسه مشاهد و خریداری کنید.

مشخصات
  • استانداردها و پروتکل ها :
    IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • طول موج :
    TX: 1550nm / RX: 1310nm
  • منبع تغذیه :
    3.3V
  • گواهینامه ها :
    FCC, CE
  • کابل :
    Single-mode Fiber
  • نوع فیبر :
    9/125 μm Single-mode
  • حداکثر طول کابل :
    10km
  • نرخ ارسال اطلاعات :
    1.25Gbps
  • نوع پورت :
    LC/UPC
نظرات

در مورد این کالا نظر دهید